بسته طلایی نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی

دسته‌بندی نشده | No comments

از این رو ازمون اصلی مسلما سخت تر از ازمون مقدماتی است. این پرسشها نمونه ای از سوال های آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی است،با شرکت در این آزمون،شما یک قدم به موفقیت نزدیک تر میشوید. همه ی این نمونه سوالات را می توانید از سایت ما خریداری نمایید. سالها تجربه افسران و مربیان مجرب ما در حوزه آموزش آیین نامه نشان داده است که زمان ناکافی برای آزمون اصلی دردسر ساز است و افرادی که برای آیین نامه مقدماتی بیشتر مطالعه داشتهاند، هم استرس کمتری تجربه خواهند کرد و هم میتوانند بیشتر انرژی خود را برای آزمون عملی بگذارند. اولین کاری که می بایست انجام دهید این است که با دانلود نمونه سوالات آیین نامه موتور سیکلت مجموعه کامل و جامع از جدید ترین نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی موتور سیکلت و همین طور امتحان مقدماتی راهنمایی و رانندگی را در دست داشته باشید . ❓آیا سوالات آیین نامه اصلی به درد آزمون مقدماتی میخورد؟ به طور مثال، راه های فرعی و اصلی، تابلوها و علائم خطر و احتیاط، انواع علائمی که در کنار خیابان ها و جاده ها یا مسیر پیاده روها نصب می شوند و آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تقدم عبور هر یک از آن ها در موقعیت های مختلف، تنها بخشی از مهم ترین موارد تست آیین نامه اصلی هستند.

الف. حمل مسافر در قسمت بار یا صندوق عقب ممنوع است.
لطفا توجه کنید : اگر به هر دلیلی بعد از خرید و خواندن نمونه سوالات ایین نامه رد شدید لطفا با ما از طریق شماره پشتیبانی تماس بگیرید. د. در نزدیکی مراکز خرید از سرعت خود بکاهید. ۳- برای بهبود وضع ترافیک کدام یک از موارد زیر را باید انجام دهیم ؟ مربوط به زمانی است که تراکم خودروها در یک تقاطع زیاد بوده و امکان تخلیه وجود نداشته باشد . ب. در شرایطی مانند مه یا ریزش باران که شعاع دید کم است باید با سرعت کمتر از محدوده سرعت قانونی حرکت نمود. الف. حمل مسافر در قسمت بار یا صندوق عقب ممنوع است. راننده باید تجربه و مهارت لازم را داشته باشد – هر دو پای ترک نشین باید روی جاپایی باشد حتی هنگام توقف – موتور ظرفیت حمل ترک نشین را داشته باشد. به هر ترتیب تمرین و تکرار باید تا رسیدن به تسلط کافی ادامه پیدا کند.

د. اعتماد به نفس را کم کرده تشخیص قدرت را زیادتر می کند. جواب: قدرت واکنش را کم کرده هماهنگی را کاهش داده و تشخیص سرعت را مختل می کند. الف. قدرت واکنش را کم کرده هماهنگی را کاهش داده و تشخیص سرعت را مختل می کند. از پلیس راهور کرمانشاه خدمات دریافت کرده اند. ب. عبور از روی آن مجاز می باشد. ج. با احتیاط می توان از روی آن دور زد. در چه فاصله از ورودی یا خروجی مراکز آتش نشانی ،پلیس و بیمارستان ها توقف ممنوع است؟ جهت رانندگی خوب از چه فاصله ای پلاک اتومبیلها را بخوانید؟ الف. جهت اعلام اینکه به آنها راه داده اید. د. جهت اعلام حضور با آنها. شما با تهیه ی این پکیج به منبعی بسیار کامل برای امتحان آیین نامه دست پیدا میکنید که در زیر به آنها اشاره میکنیم. مثلا از همین ایران خودمان شروع میکنیم اکثر افراد بر این باور هستند که آموزش رانندگی در ایران استاندارد نیست و کیففیت خوبی ندارد و با 6 الی 12 جلسه کلاس آموزش کسی راننده نمیشود. بسیاری از افراد به دنبال آزمون آیین نامه اصلی آنلاین هستند که خود را به صورت آنلاین مورد ارزیابی قرار بدهند و بتوانند پاسخ درست و نمره خود را به صورت آنلاین ببینند.

تابلو های هشدار دهنده یا اخطاری راهنمایی رانندگی معمولا به شکل مثلث با نوار حاشیه ی قرمز رنگ و زمینه ی سفید رنگ هستند که یک راس ان به طرف بالا بوده و در داخل ان نوع خطر به وسیله ی علائمی خاص با رنگ مشکی نشان داده شده است . ۹- رنگ سیاه و سفید در علائم راهنمایی و رانندگی به چه معناست ؟ دانلود رایگان کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی به صورت کامل و فرمت سال ( چاپ . سوالات آزمون آیین نامه اصلی در مقایسه با سال های قبل از خود همواره در حال تغییر و تحول است. آزمون های آزمایشی آیین نامه به همراه نمونه سوالات آن ها به شما کمک بسیاری خواهد کرد تا به قبولی در آزمون آیین نامه اصلی به آسانی دست پیدا کنید. الف. زمانی که شرایط جاده استاندارد نیست و چاله و دست انداز وجود دارد باید احتیاط نمود. جواب: زمانی که شرایط جاده استاندارد نیست و چاله و دست انداز وجود دارد باید احتیاط نمود. در مواقعی که اتومبیل خود را پارک می کنید نبایستی… شکل زیر چه چیزی را نشان می دهد؟ در صورت مشاهده تابلو زیر منتظر چه چیزی باید بود؟

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت آزمون آیین نامه تست آنلاین.

ایندکسر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>