قیمت رز جاودان بر اساس چه معیاری است؟

دسته‌بندی نشده | No comments

قیمت گل رز جاودان نسبت به سبک های دیگر گل آرایی گرانقیمت تر است. یک سبک لاکچری و منحصر به فرد در گل آرایی شناخته می شود. گل رز جاودان هدیه ای جاودان برای عشقی جاودان است.

برخی افراد می خواستند ظاهر زیبای گل های طبیعی را برای مدت طولانی تری حفظ کنند. در سال 1980 اولین قدم برای طولانی کردن عمر گل برداشته شد. آن ها به این نتیجه رسیدند که اگر روی گل ها پارافین قرار گیرد یا گل را درون آن غوطه ور کنند عمر گل طولانی تر می شود. این ایده به صورت کامل اجرایی نشد.

سال ها بعد کمپانی Amor این ایده را بر اساس یک فیلم (دیو و دلبر) اجرایی کرد. در نتیجه محصول تجاری شده خود را به نام گل رز جاودان روانه بازار کرد. این سبک از گل آرایی ترند سال 2020 شناخته شد. قطعا قیمت گل رز جاودان با توجه به روند تولید آن بالاتر خواهد بود.

گل رز جاودان، افسانه ای با عشق ابدی

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که اولین گلی را که هدیه گرفتید دوست داشتید آن را خشک کنید. دوست داشتید برای همیشه آن را یادگار داشته باشید. گل را برعکس آویزان می کردید تا خشک شود. گاهی دوست داشتید برگ های آن را جدا کرده و آن را لای یک دفتر می گذاشتید تا خشک شود.

عمر گل بسیار کوتاه است. با دوام ترین گل ها زمانی که از شاخه جدا شوند مدت زیادی دوام ندارند. در بهترین شرایط هم شاید 4 الی 5 روز شاداب بمانند، در نهایت پژمرده می شوند.

ایده ساخت گل رز جاودان به کمپانی Amor تعلق دارد. بر اساس یک افسانه ایده ساخت گل رز جاودان ایجاد شد. در سال 2020 به عنوان ترند سال شناخته شد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. این گل به مدت 2 الی 3 سال ماندگاری دارد. هدیه خاص و منحصر به فرد است.

قیمت گل رز جاودان بر اساس رنگ و سبک تزیین در رنج های متفاوتی قرار می گیرد. در صورت تمایل برای بدست آوردن اطلاعات کافی درباره مراحل تولید و ساخت گل رز جاودان به سایت دستی بر ایران مراجعه کنید.

رز جاودان

خرید گل رز جاودان، هدیه ای متفاوت

محبوب ترین گل در دنیا گل رز شناخته شده است. به آن ملکه گل ها نیز اطلاق می شود. در تمام قرار های عاشقانه و مناسبت های دو نفره پای ثابت است.

اگر می خواهید هدیه ای متفاوت را به کسی که دوستش دارید بدهید گل رز جاودان را پیشنهاد می کنیم. قیمت گل رز جاودان به چند عامل وابسته است. اولین نکته مهم برند یا شرکت تولید کننده آن است. یکی از برند های مطرح دنیا در بخش تولید گل جاودان شرکت Amor در اکوادور است.

Amor باکیفیت ترین ها را در دنیا تولید و به تمام کشور ها صادر می کند. بالطبع قیمت گل رز جاودان با این برند به نسبت بالاتر است. در حال حاضر این برند در سطح بین الملل بسیار مطرح است. این شرکت فرمول ویژه خود را دارد و روش ساخت آن جزو اسناد محرمانه محسوب می‌ شود.

در ایران به دلیل وارداتی بودن، قیمت گل رز جاودان بالاتر است زیرا بر اساس قیمت ارز محاسبه می شود. اگر قصد خرید گل رز جاودان را دارید می توانید برند های دیگر انتخاب کنید. محصولات مشابه قیمت پایین تری نسبت به برند های اصلی دارند.

در ایران نیز برخی شرکت های داخلی یا نه چندان مطرح تولیدات خود را در بازار عرضه می کنند. قیمت این محصولات پایین تر است در نتیجه افراد بیشتری توانایی خرید آن را دارند. بنابراین یکی از عوامل موثر در قیمت گل رز جاودان برند سازنده آن است.

قیمت گل رز جاودان بر اساس دیزاین آن

عامل دیگر در تعیین قیمت گل رز جاودان دیزاین آن است. انواع گل رز جاودان شامل:

1) گل رز جاودان ساده: در این نوع از هیچگونه تزئینات اضافه استفاده نشده است. در نتیجه قیمت پایین تری دارد.

2) گل رز جاودان موزیکال: باکس گل قابلیت پخش موزیک دارد. در دو نوع تولید می شود:

3) موزیکال دستی: با چرخاندن یک دسته در کنار جعبه موزیک پخش می‌شود. یک یا دو موسیقی ثابت را می تواند پخش کند.

4) موزیکال اسپیکردار: در این نوع قابلیت اتصال به گوشی وجود دارد. روی آن فلش جایگذاری می شود. می توانید موزیک دلخواه خود را پخش کنید. قیمت گل رز جاودان اسپیکردار نسبت به نوع ساده آن بالاتر است.

گل رز جاودان ریسه ای: برای زیباتر شدن آن ریسه های نوری ریزی را در داخل باکس قرار می دهند. جلوه نور گل را زیبا تر نشان می دهد.

گل رز، عاشقانه ای زیبا، معطر و جاودان

در حدود چند سالی است که این گل به بازار های جهانی عرضه شده است. حدود دو سال است که از ورود گل رز جاودان به بازار ایران می‌گذرد. به عنوان یک هدیه منحصر به فرد شناخته می شود. محبوبیت خود را به خصوص در بین جوانان به دست آورده است.

رز جاودان

گاهی قیمت گل رز جاودان با توجه به برند سازنده بسیار گران است. در نتیجه یک هدیه لاکچری محسوب می شود و در گلفروشی های محدودی عرضه می شود.

روش تولید این گل بسیار پیچیده است و جزئیات آن نقش مهمی در موفقیت این گل داشته است. طریقه ساخت رز جاودان به این صورت است که:

ابتدا رطوبت گل کامل گرفته می‌شود. در این مرحله رنگدانه های گل از بین می رود، زیرا درون ماده ای به نام اتانول غوطه ور می شود.

سپس گل ها را درون ماده ای از ترکیب چند ماده شیمیایی قرار می ‌دهند. گلیسیرین، رزین پارافین و… را می‌توان نام برد. در این مرحله رنگدانه به ترکیب اضافه شده و به داخل گلبرگ ها نفوذ می کند.

گل هایی که گلبرگ ‌های آن سالم هستند را درون باکس (از جنس شیشه یا پلکسی) قرار می دهند. یک محیط با خلا اکسیژن را درون باکس فراهم می کنند تا از ایجاد قارچ و کپک جلوگیری شود.

نوع باکس و ظاهر شفاف آن در قیمت گل رز جاودان تاثیر دارد. اگر باکس ظاهر شکیل تری داشته باشد (چند ضلعی، قلبی یا هرمی) قیمت بالاتری خواهد داشت.

برخی افراد دوست دارند در درون جعبه دو یا چند گل رز وجود داشته باشد. در نتیجه عاملی است که در افزایش قیمت گل رز جاودان تاثیر دارد.

در نگهداری گل رز جاودان باید به چند نکته توجه داشته باشید:

1) به دور از نور خورشید و گردوغبار نگهداری شود.

2) به هیچ عنوان درب شیشه ای را از روی آن برندارید.

3) به دور از مواد شیمیایی رنگی و حشره کش نگهداری شود.

 

نکته مثبت این است که گل رز جاودان در تناژ های مختلف تولید می شود. مشتریان می توانند هر رنگی را که می پسندند انتخاب کنند. قیمت گل رز جاودان هفت رنگ به دلیل خاص بودن به مراتب بالاتر است.

ایندکسر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>